Bu Yılki Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 1.618 Agency 2 Ayrı Dalda Finalist!

Ajans Haberleri, Haberler 23 Eyl 2019
Bu Yılki Altın Örümcek Web Ödülleri’nde  1.618 Agency 2 Ayrı Dalda Finalist!

Bu yıl 17.si düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması heyecanı devam ediyor. ‘’Yeni değilse, eskidir’’ mottosuyla kurulduğu günden bugüne dek yoluna devam eden 1,618 Agency, dumanı üstünde fikirleriyle oluşturduğu ‘Eğitim, Gayrimenkul & Yaşam Merkezleri’ projeleriyle 2 ayrı dalda finalde!

1,618 Agency “İstanbul’a misal, Türkiye’ye örnek” sloganıyla hazırladığı Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi AHES Misal İstanbul ile Gayrimenkul & Yaşam Merkezleri kategorisinde, yeni nesil öğrenim prensiplerini kullanarak katılımcıların öğrendikleri yeni bilgileri beceriye dönüştürüp kalıcı kalmasını destekleyecek araçlar ve yöntemler kullanan İstanbul Business School ise Eğitim kategorisinde finalde.

Ahes Misal İstanbul

Ahes-Misal İstanbul-Dijital-Ajanslar

İstanbul Business School

İstanbul Business School-Dijital-Ajanslar

Projelerini incelikle hazırlayan 1,618 Agency, yaptığı tüm işlere yeninin yenisi, iyinin iyisi mantığında bakıyor.1,618 Agency yeninin aşığı bir ajans olarak başarısına başarı katmaya devam ediyor!

23 Eylül’e kadar devam edecek olan halk oylamasına buradan siz de katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Camsil Dijital Ajansını Seçti! Yepyeni Bir İş Birliği: Clicks’us Digital ve Beta Kimya! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.