Bosch Home Türkiye, Sosyal Medya Hesaplarını Duru’ya Devretti

Bosch Home Türkiye, Sosyal Medya Hesaplarını Duru’ya Devretti

Bosch Home Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sosyal medya hesaplarını 7 yaşındaki Duru’ya devretti.

Kurumsal Facebook ve Instagram sayfalarından paylaşılan içeriklerle birlikte sayfa takipçilerinin haberdar olduğu etkinlikte; Duru gün boyunca markanın Facebook ve Instagram sayfalarından paylaşımlarda bulundu, yorumlara şiirle ve fotoğraflarla cevap verdi, kendi diliyle marka adına başarılı bir iletişim kurdu.

Sayfa takipçilerinin olumlu tepkileri ve bayram kutlamaları ile keyifli bir 23 Nisan günü geçiren Duru, Bosch Home Türkiye Instagram sayfasından da gün içinde çektiği selfie’leri takipçilerle paylaşarak, tüm mecralarda etkili bir yönetim gerçekleştirdi.

Selam ben Duru, bugün sayfayı ben yönetiyorum ☺ 23 Nisan’da sosyal medya koltuğuna ben oturdum. Bayramımız kutlu olsun ☺

Posted by Bosch Home Türkiye on 23 Nisan 2015 Perşembe

Bosch Home Türkiye’nin dijital ve sosyal medya ajansı mvmdigital’de gerçekleşen etkinlikte; tüm ajans Duru için süslendi. Bir ajans klasiği olan happy hour ise sütle gerçekleştirilerek, Duru için eğlenceli bir gün geçirmesi sağlandı.

Bosch Home Türkiye Facebook sayfasından paylaşılan “Duru Bi’ 23 Nisan” videosunda Duru’nun 23 Nisan gününü ve başarılı sosyal medya yönetimini izleyebilirsiniz.

 
Bosch Home Türkiye’nin Duru yönetimindeki sosyal medya hesapları kullanıcılar tarafından da ilgiyle karşılandı. Hatta markanın Twitter hesabının olmamasına rağmen proje TT listesine girmeyi başardı. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← CookShop Web Sitesi, Unigate İle Yenilendi! Virgin Atlantic’ten İnteraktif Tatil Sitesi: Let It Fly →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.