BMW Hakkındaki Bilginizi Test Eden Bot

BMW Hakkındaki Bilginizi Test Eden Bot

BMW, Goodwood Festivali’nde otomobillerini tanıtırken, bir yandan da insanların BMW hakkındaki bilgilerini test eden bir bot hazırladı.

BMW ve ürün yelpazesi hakkındaki her şeyi öğrenmek ister misiniz? Muhtemelen istemezsiniz. Fakat eğer BMW, bir bot aracılığıyla, değerli ödüller kazandıran bir bilgi yarışması düzenlerse fikriniz değişir mi? Goodwood Festival of Speed kapsamında FCB Inferno iş birliğiyle hazırladığı kampanya, insanların BMW hakkındaki bilgisini test etmesini sağlıyor.


@BMW_UK’in Twitter botu ise kampanyanın merkezinde yer alıyor. Sorulan her bir soru için BMW UK’in sosyal kanallarında hafta sonu boyunca ipuçları yayınlandı. Sorulara 15’te 15 doğru yanıtlayanlar, çekilen kurayla, yılın en değerli BMW deneyimlerine katılma fırsatı yakalıyor.

BMW UK sosyal medya yöneticisi Fiona Jones, kampanya hakkında, “Bot, Goodwood Festivali’inde BMW ürün yelpazesi sergilerken, izleyicilerimizle farklı ve inovatif bir biçimde etkileşime geçmemizi sağladı. Bu karşılıklı bir kazanım durumu ve yeni bir şey denemek için harika bir fırsat” dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BMW Genel Merkezinin Elektrik Pillerine Dönüşümü Büyük Felaketler, Büyük Sanat Akımları Yaratır →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.