Biscolata Facebook Kampanyası: Neyse Halin Çıksın Mood’un

Biscolata Facebook Kampanyası: Neyse Halin Çıksın Mood’un

Biscolata, yeni çikolatalı bisküvi ürünü için oluşturduğu fal konseptli Facebook kampanyası ile takipçilerine eğlenceli bir uygulama sunuyor.

Biscolata’nın “Neyse Halin Çıksın Mood’un” isimli Facebook kampanyasında yeni ürünü “Mood” başrolü oynuyor. Uygulamaya katılanlar uygulamada bulunan “Mood’una Bak” butonuna tıklayarak 29 farklı desenli bisküvinin bulunduğu kutudan bir bisküvi çekiliyor.

Neyse Halin Çıksın Mood’un kampanyasına katılanları tahmin edeceğiniz gibi Biscolata erkekleri karşılıyor. Sean, Flavio ve Gabriel çekilen bisküvinin üzerindeki desenleri yorumlayarak katılanların fallarına bakıyor.

“Romantik bir gün geçireceksin.”, “Sürpriz bir hediyen var.”, “Sevinçten havalara uçacaksın” başlıkları ile yorumların yapıldığı uygulamada desenlerin anlamlarına da yer verilmiş.

biscolata facebook kampanyası
 Neyse Halin Çıksın Mood’un kampanyasına Biscolata Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola’dan Mobil Uygulama: İyilik Radarı Parallax HTML5 Web Sitesi Örneği: Meet Your MX →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.