BinYaprak Dijitalde Mbsays İle İlerliyor!

Ajans Haberleri, Haberler 10 Haz 2016
BinYaprak Dijitalde Mbsays İle İlerliyor!

Türkiye’nin tek dijital kız kardeşlik ağı BinYaprak, dijital pazarlama çalışmaları için mbsays ile anlaştı.

“Çalışan kadının dijital kız kardeşlik ağı” mottosuyla yola çıkan BinYaprak, iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik ağı. BinYaprak, binyaprak.com adresindeki servisi ve sosyal medya hesaplarıyla üye ve takipçilerine ilham verirken yine dijital platformlarda eğitim ve etkinlikler düzenliyor.

Kadınların çalışma hayatlarını planlarken kafalarında beliren soru işaretlerini ortadan kaldırma amacıyla yine kadın girişimciler tarafından oluşturulan bu önemli platformun, sosyal medya ve dijital iletişimini, sosyal sorumluluk kampanyalarına duyarlılığı ile bilinen mbsays yürütüyor.

İki kadın girişimcinin eseri olan mbsays ile BinYaprak işbirliği de kız kardeşlik ağına en güzel örneklerden biri olarak dikkat çekiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BrandZ: Dünyanın En Değerli Markaları 2016 Yamaha Motor Türkiye, Sosyal Medya’da Gaza Bastı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.