Beyaz Tarafından Trollenen Vodafone Reklamları

Beyaz Tarafından Trollenen Vodafone Reklamları

Vodafone’un yeni reklam kampanyasında başrolü kapamayan Beyaz, reklam filmlerini trollüyor.

Vodafone yeni reklam filmlerinde sürpriz bir konuk ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Sosyal medyada yeni kampanyasını #BeyazRolPeşinde hashtagi ile duyuran marka, Team Red tarafından hazırlanan reklam filmleri ile ünlü komedyen Beyazıt Öztürk’ü esprili bir şekilde konuk ediyor.

Vodafone reklamlarında yer almak isteyen Beyaz, markanın televizyon reklamlarını sosyal medyadaki tabir ile “trolleyerek” rol arayışına giriyor. Beklenmedik bir anda ortaya çıkan ünlü komedyen izleyenleri oldukça şaşırtacak gibi görünüyor.

 

 

 
Beyaz’ın rol arayışını destekleyen kullanıcılar ise #BeyazRolPeşinde hashtagi ile ünlü komedyene desteklerini sosyal medya üzerinden iletiyor.


GÜNCELLEME:

Beyaz ve Vodafone işbirliği ile yayınlanan “Beyaz Vodafone reklamlarını troll’lüyor” serisinin ardından, Beyaz başrolü kaptı ve marka yeni reklam filmi ile karşımıza çıktı.

Vodafone’un yeni TV reklamında zengin bir karakteri canlandıran Beyaz, her konuda ayrıcalıklı olmak isterken; kendisini ziyaret eden Vodafone ekibinin faturalı tarifeye geçmek isteyen herkesin ayağına gittiğini öğreniyor ve hayal kırıklığına uğruyor.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← SunExpress Kampanyası: İstanbul Çık Aradan TEB Akıl Fikir Kampüsü: Beni Ne Patronlar İstedi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.