Vodafone, Periscope’u Kullanan İlk Marka Oldu!

Vodafone, Periscope’u Kullanan İlk Marka Oldu!

Vodafone FreeZone 18. Liselerarası Müzik Yarışması Periscope’dan canlı yayınlandı!

Twitter’ın yeni uygulaması olan Periscope’u kullanarak canlı yayın yapmak yeni bir fenomen haline geldi. Türkiye’deki Twitter kullanıcılarının da sıklıkla kullanmaya başladıkları Periscope’u Türkiye’de kullanan ilk marka, Vodafone FreeZone 18. Liselerarası Müzik Yarışması’nın Ankara elemelerini canlı olarak yayınlayan Vodafone FreeZone oldu.

Yayın sonrası Vodafone FreeZone Periscope hesabının bir günde takipçi sayısı 108 kişiye ulaşırken, yayın toplamda 1168 kullanıcı tarafından izlendi. Canlı yayın süresince toplam 3.089 kalp gönderildi. Vodafone FreeZone’un Periscope canlı yayınlarının 11-12 Nisan’da yapılacak Vodafone FreeZone 18. Liselerararsı Müzik Yarışması İzmir elemelerinde de devam edeceğini hatırlatalım.

Plasenta Conversation Agency tarafından hayata geçirilen Vodafone FreeZone Periscope projesinin canlı yayın videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gedizpen Kurumsal Web Sitesi Yenilendi LG’den Yenilmezler İçin Instagram Projesi: #EnYenilmezBenim →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.