Webtures’in Girişimi Dijital Pazarlama Dergisi 3. Sayısıyla Yayında!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Eyl 2015
Webtures’in Girişimi Dijital Pazarlama Dergisi 3. Sayısıyla Yayında!

Türkiye’nin önde gelen SEO ajanslarından Webtures’in girişimi olan Dijital Pazarlama Dergisi’nin 3. sayısı yayınlandı.

Dijital Pazarlama Dergisi; SEO, E-Ticaret, Sosyal Medya, Reklamcılık, Girişimcilik ve Dijital Pazarlama sektörü ile alakalı ortaya çıkan tüm gelişmelerin, trendlerin ve sektör hakkında değerlendirilmelerin başarıyla harmanlandığı bir dergi olarak yayın hayatına başladı.

Haziran ayından bu yana yayınlanan Dijital Pazarlama Dergisi sektörün en büyük sesi olarak yükselişini devam ettiriyor, birçok uzmanın makaleleri ve röportajlarıyla yayın hayatına devam ediyor. Tüm online mecralarda yer alan Dijital Pazarlama Dergisi ayrıca basılı olarak da okuyucularına ulaşıyor.

Dijital Pazarlama sektörü son yıllarda ülkemizde ve dünyada en fazla gelişen meslek alanlarından birisi olmayı başarmış durumda. Her geçen gün artan teknolojik gelişmeler ve değişen pazarlama stratejilerinin takibini yapmak bir hayli zor. Sektörde Türkçe kaynağın az olması, sektörün usta isimlerinin bir arada yazacakları, tecrübelerini gençlerle ve bu alana ilgi duyan herkesle paylaşabilecekleri bir platform artık yayın hayatına başladı. Eylül ayında üçüncü sayısı yayınlanan, Dijital Pazarlama Dergisi birçok sektöre aynı anda hitap edebiliyor.

Dijital Pazarlama Dergisi; Reklamcılık, E-ticaret, Girişimcilik ve Sosyal Medya gibi konularda birçok uzmanla birlikte gerçekten başarılı makale ve röportajların yer aldığı bir dergi olarak göze çarpıyor. Sektörün içinde yer alan diğer dergilerin aksine genç ve yaratıcı bir perspektifi bizlere yansıtmayı başarmış görünüyor.

Aylık olarak yayınlanması planlanan ve bu ay üçüncü sayısıyla yayında olan dergi; Dijital İletişim, E-ticaret, Marka yönetimi, Reklamcılık ve Game – Marketing üzerinde yoğunlaşan bir sayı hazırlanmış gözüküyor. Bu konu başlıklarında Türkiye’nin önde gelen uzmanlarıyla başarılı röportajlar gerçekleştirilmiş. “Dijital Pazarlama Dergisi” üçüncü sayısıyla sektörde yol rehberi olma yolunda adım adım ilerlemeye devam ediyor.

Dijital Pazarlama Dergisi’nin tüm sayılarını online olarak derginin web sitesi üzerinden okuyabilir, pdf olarak indirebilir ya da sipariş verebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← McDonald’s’tan Ret Cevabı Alan Burger King’in Yeni Hamlesi: Peace Day Burger Google Logosunu ve Kurumsal Kimliğini Yeniledi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.