Balparmak Facebook Kampanyası: Yılın En İyisi

Balparmak Facebook Kampanyası: Yılın En İyisi

Balparmak, sevdiklerine 2013’ün en iyi şakasını yapmak isteyenler için eğlenceli bir Facebook uygulamasını hayata geçiriyor.

Balparmak Facebook kullanıcıları; “en iyi baba”, “en iyi sevgili” gibi 12 farklı kategoride kendileri için 2013’ün en iyisi olan isimleri fotoğraflarıyla birlikte uygulamaya giriyor ve en iyiler “en iyi” olduklarını DJ Geveze’nin eğlenceli videosuyla öğreniyor.

Altıparmak Gıda’nın markası ve en iyisini isteyenlerin seçimi Balparmak, DJ Geveze’nin yer aldığı yeni dijital kampanyası ile 2013’ün en iyilerini eğlenceli bir şekilde ödüllendiriyor. Voden Dijital Reklam Ajansı tarafından hazırlanan yeni Facebook uygulaması ile kullanıcılar, 12 farklı kategoride en iyisi olduğunu düşündükleri isimlerin fotoğraflarını uygulamaya yüklüyor ve bu isimler Geveze’nin sunuculuğunu yaptığı bir ödül töreni kurgusuyla hazırlanmış videoda yılın en iyisi olarak açıklanıyor. Aynı zamanda kullanıcılar bu videoyu Facebook hesapları üzerinden paylaşabiliyor.

 
Bu eğlenceli kampanyaya katılanlar Balparmak’tan farklı ödüller kazanma fırsatı da yakalıyor. Kampanya kapsamında, tüm kategorilerde en çok paylaşılan ve beğenilen videoların sahiplerini 16GB’lık iPad 3 bekliyor.

Balparmak, Eylül ayında sosyal medya yönetimi ve dijital projeleri için Voden ile anlaşmıştı. Markanın dijital reklam yönetimini ise Universal McCann yürütüyor.

balparmak yılın en iyisi

31 Aralık tarihine kadar sürecek olan “Yılın En İyisi” kampanyasına katılmak için Balparmak Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Samsung Youtube Uygulaması: Seviyorsan Git Sor ING Emeklilik Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.