Bakliyat Devi Başhan’ın Yeni Web Sitesini Diverseffect Hazırladı!

Projeler, Web siteleri 25 Şub 2019
Bakliyat Devi Başhan’ın Yeni Web Sitesini Diverseffect Hazırladı!

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak ve devamlılığını sağlayarak, Türkiye bakliyat sektörünü dünya arenasında başarıyla temsil eden Başhan yeni web sitesini Diverseffect iş birliğiyle yayına aldı.

Dünya insanlarına güvenle tüketebilecekleri sağlıklı ürünler sunmak, çağdaş yönetim anlayışı gereği uluslararası kalite sertifikaları alarak üretimi en yüksek standartlarda devam ettirmek ve toplumsal fayda için çalışmayı ilke edinerek sosyal sorumluluk düşüncesini ön plana çıkarma gibi bir misyona sahip olan Başhan, kurumsal yapısı ve hizmetlerinde olduğu gibi yenilikçi yapısını dijitale de uyarlamak için yeni web sitesinin tüm aşamalarını Diverseffect’e emanet etti.

Web sitesinin; tasarım, dijital altyapı ve kullanıcı deneyimi alanlarında yapılan tüm çalışmalar, Diverseffect’in uzman yazılım ve tasarım ekibinin planları doğrultusunda hayata geçirildi. Tasarım ve kullanıcı deneyimi ile öne çıkan web sitesi, güvenli, kararlı ve hızlı geçişleriyle de güçlü bir teknolojik altyapı barındırdığının işaretini veriyor.

Yenilenen bashan.com.tr sunduğu özellikler ve modern tasarım yapısıyla sektörünün referans çalışmaları arasında yer alacağa benziyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Rahmi M. Koç Müzeleri Web Sitesi Yenilendi! Mutlucell’in Web Sitesi POMPAA Tarafından Yeniden Tasarlandı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.