Avon’dan Yılbaşı Alışkanlıklarını Değiştirecek Kampanya: #MutlulukProjesi

Avon’dan Yılbaşı Alışkanlıklarını Değiştirecek Kampanya: #MutlulukProjesi

128 yıllık geçmişi ile Türkiye’nin en sevilen kozmetik ve makyaj markası seçilen Avon; bu yılbaşında tüm Türkiye’ye mutluluk dağıtmayı ve dağıttırmayı hedefliyor.

Yılbaşına dek sürecek kampanya kapsamında özel olarak hazırlanan sürpriz paketler bloggerlar ve Avon takipçileri tarafından Türkiye’nin farklı yerlerinde, onları bulacak şanslı kişileri bekliyor.

Avon tarafından dağıtılan sürpriz paketler, bir kafeden çıkarken masanın üzerinde, taksiden inerken arka koltukta ya da kampüsün kantini gibi farklı lokasyonlarda bırakılıyor.  Paketleri bırakanlar da bıraktıkları noktayı yazarak #MutlulukProjesi etiketiyle takipçileriyle paylaşıyor. Daha sonra paketi bulan kişi aynı etiket ile bu sürprizi paylaşarak mutluluk zincirinin devam etmesini sağlıyor.

 
Her sene sonunda yılbaşına özel ürün ve hediye katalogları heyecanla beklenen kozmetik devi Avon, bu sene Mutluluk Projesi ile yılbaşı hediyeleşme alışkanlıklarına farklı bir bakış açısı getiriyor.

mbsays imzalı kampanya kapsamında mutluluk paketlerinden birine sahip olmak ya da mutluluğu paylaşmak için sosyal medyada #MutlulukProjesi etiketini takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İnteraktif Sosyal Medya Ekranı: CampaignWall Publicis Türkiye Yılbaşı Kampanyası: #AgacOlanAjans →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.