Atasun Optik: Instagram’da Bu Sese Bakarlar!

Atasun Optik: Instagram’da Bu Sese Bakarlar!

Yaz sezonunun en hareketli olduğu döneminde Atasun Optik, reklam filmi jingle’ında geçen ve reklam kampanyası olan “Bakarlar” konsepti üzerinden hedef kitlesi ile iletişime geçmeye devam ediyor.

Reklam filminin müziği olarak, zihinlerimizde yer eden Dalida’nın unutulmaz parçası “Parole” yeniden yorumlanmıştı, şimdi de Atasun Optik, bu yorumu Instagram’da takipçilerinin yapmasını bekliyor. Bu kampanya kapsamında çok ünlü Instagram fenomenleri Ekin Beril, Larissa Gacemer, Ayşe Tolga ve Pelin Akil ile birlikte çalışan Atasun Optik, henüz kampanyanın birinci haftasında. Başlangıçtan bu yana kullanıcıların paylaştığı videolar 2 milyona yakın izlenme aldı ve takipçilerinin hazırladığı videolar 200 binden fazla beğenildi.

Yarışma kapsamında reklam jingle’ını kendi tarzlarıyla seslendiren ve yorumlayan katılımcılar #busesebakarlar ve #atasunoptik hashtagleri ile videolarını paylaşarak yarışmaya katılıyorlar.

Altavia Dekatlon imzalı kampanya 3 Eylül 2017 itibariyle sona erdi. İşte kampanyada dahilinde yapılan bazı influencer paylaşımları:

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← “Kenan’la Tam Gaz” Web Sitesi Yayında! Doal Meyve Web Sitesi Yenilendi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.