ArnoBrasco Büyümeye Devam Ediyor!

Ajans Haberleri, Haberler 31 Tem 2013
ArnoBrasco Büyümeye Devam Ediyor!

2012’de kurulan ve ilk senesinde Avrupa’nın önde gelen reklam yarışmalarından Golden Award of Montreux finalisti olup Digital Age Yaratıcılık Ödülleri’nde başarı ödülüne layık görülen ArnoBrasco gücüne güç kattı.

Müşterilerine 360 derece hizmet veren ve portföyünde Turkcell, Samsung, Ford ve Ariel gibi önemli markalar yer alan dijital ajans ArnoBrasco’nun kreatif direktörlüğü görevine Dekatlon Buzz Sosyal Medya Ajansı’nın kreatif direktörü olan Barış Kuran getirildi.

ArnoBrasco’da ayrıca satış direktörü pozisyonuna ise Adinteractive, Digitouch, Turkcell ve Doğan Yayın Holding’in satış departmanlarında görev almış, sektörde on yılı aşkın tecrübesiyle Serkan Özuruk getirildi.

Yeni isimlerin katılmasıyla ekip tecrübesini daha da arttıran ArnoBrasco, 16 yıllık yazılım devi Caretta’nın desteği ve 50’yi aşkın personeliyle dijital dünyaya hayat vermeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook’a Gömülü Gönderi Özelliği Geldi Publicis ve Omnicom Birleşerek Reklamcılık Devi Oluşturdu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.