Aradığın Sigorta Dijipol.com’da.

Projeler, Web siteleri 18 Şub 2022
Aradığın Sigorta Dijipol.com’da.

Dijipol, RED and GREY imzalı reklam filminde yeni nesil hibrit sigortacılığı kıran kırana geçen eğlenceli bir yarışma ile anlatıyor.

Alper Kul’un birçok karakteri canlandırdığı filmde, sigorta poliçesini kimin daha kolay bir şekilde aldığına dair yarışma yapılıyor. Dijipol’den poliçesini arayarak, şubeye giderek ve internet sitesine girerek alan karakterler arasındaki yarışmanın kazananı, Dijipol kolaylığı ile herkes oluyor.

Dijipol, yeni nesil hibrit sigortacınız mottosu ile kendisine en uygun sigortayı bulmak isteyenlere jingle’ında olduğu gibi “İster ara ister uğra ister tıkla.” diyor. Türkiye’nin en büyük 30 sigorta şirketinden anında teklif sunan Dijipol, 171 şubesinin gücünü ön plana çıkartarak rekabette önemli bir avantaj ortaya koyuyor.

KÜNYE

Reklamveren: Dijipol
Kreatif Ajans: RED and GREY
Prodüksiyon Şirketi: Hokus
Yönetmen: Ferit Katipoğlu

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Canon Türkiye Ve Mbsays Ajansının 18 Mart Çanakkale Zaferi Ve Şehitleri Anma Günü İçin Hazırladığı Video Yayında! CHP Vefa Ödülleri Web Sitesi Whaledevops İmzası İle Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.