Akbank Sanat Gençleri Gönüllü Olmaya Davet Ediyor

Akbank Sanat Gençleri Gönüllü Olmaya Davet Ediyor

Akbank Sanat, sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olan 500 üniversiteliye 26. Akbank Caz Festivali kapsamındaki Imany konserine bilet hediye ediyor.

Akbank Caz Festiveli’nin 26. Yılını kutlayan Akbank Sanat, “Şehrin İyi Hali” adındaki sosyal sorumluluk kampanyası ile gönüllülerini arıyor. Cazın en iyileri ile gençlerin en iyilerini buluşturmayı amaçlayan kampanyada sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olan öğrencilere konser bileti hediye ediliyor.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen projeye 18-26 yaş arasındaki tüm üniversite öğrencileri Şehrin İyi Hali web sitesi üzerinden başvurabiliyor. Okul yenileme, sahil temizleme, barınaklara yardım etme gibi farklı projelerin yer aldığı kampanya kapsamında gençler sivil toplum kuruluşlarında yaklaşık 1 ay boyunca gönüllü oluyor. Geçtiğimiz yıl Belle & Sebastian konseri bileti kazandıran kampanyada bu yıl ise Imany konserine bilet hediye ediliyor.

 
Toplum Gönüllüleri Vakfı, Deniz Temiz Derneği, Yedikule Hayvan Dostları Derneği ve Hayat Sende Derneği’nin işbirliğiyle düzenlenen kampanyaya başvurular 23 Eylül 2016’ya kadar devam edecek. Fakat başvurmak isteyen gençlere kontenjanın sınırlı olduğunu hatırlatalım.

akbank sanat şehrin iyi hali 1

akbank sanat şehrin iyi hali 2

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Stratejist’ten L’Oreal Professionnel İçin “İkonik Sarışınlar” Projesi Happy Digital’den Yepyeni Bir Hamilelik Takip Uygulaması: Mutlu Anne →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.