Ajans Başkanı Adlı Fenomenden Yeni Ajans!

Ajans Haberleri, Haberler 14 May 2014
Ajans Başkanı Adlı Fenomenden Yeni Ajans!

Reklam sektörünü esprili bir dille eleştirerek Twitter’ın en popüler fenomenlerinden biri haline gelen Ajans Başkanı, reklam ve iletişim danışmanlığı alanında faaliyet gösterecek bir ajans kurdu.

Dijital sektörün yaygınlaşması ile birlikte gündemden düşmeyen ajans-müşteri ilişkisini kendine has bir dille eleştiren Ajans Başkanı adlı profilin sahibi Enis Demirci; pazarlama ve iletişim hizmetleri sunan bağımsız bir reklam ve danışmanlık şirketi kurdu. Enis Demirci, Ajans Başkanı Advertising & Consulting Company adındaki yeni reklam ajansını yine Ajans Başkanı web sitesi üzerinden duyurdu.

Twitter üzerinden ajans çalışanlarının durumları, müşterilerin talepleri, reklam ve kampanyalar hakkında yaptığı sert eleştirilerle adından söz ettiren Enis Demirci, bu girişimi ile birlikte kimliğini de deşifre etmek zorunda kaldı. Yaklaşık 3 yıl BBDO / Proximity İstanbul’da Strategic Planner olarak görev alan Demirci, artık kendi şirketinin ajans başkanı oldu.

Ajans Başkanı Advertising & Consulting Company, müşterilerine pazarlama ve iletişim alanında geniş yelpazede hizmet sunacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Glass Beta Sürümü İle Tekrar Satışa Çıktı İngiltere’nin En Büyük Dijital Ajansları – 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.