Aerosmith’in Solisti Steven Tyler, KIA Stinger’la Gençliğine Dönüyor

Aerosmith’in Solisti Steven Tyler, KIA Stinger’la Gençliğine Dönüyor

Rock grubu Aerosmith’in efsanevi solisti Steven Tyler, KIA Stinger reklam filminde geçmişe gidiyor.

Gençlik, göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor… Gençlikte yaşananlar, hissedilenler, ne yazık ki bir daha geri dönmüyor. KIA’nın Stinger model otomobilinin tanıtımı için Super Bowl sırasında yayınlanan, David & Goliath’ın hazırladığı reklam filmi “Feel Something Again”de (Yeniden Bir Şeyler Hisset), harika rock müzik parçalarına imza atan Aerosmith’in solisti Steven Tyler, gençliğine dönüyor.

Grubun 1973 yılına ait parçası “Dream On”un arkada çaldığı filmde, Tyler, pistteki kırmızı renkli KIA Stinger’ın sürücü koltuğuna geçiyor ve vitesi geriye takıyor. Pistte geri geri gitmeye başlayan otomobil, Tyler’ı 1973’teki haline, gençliğine götürüyor. 1973’teki görünüşüyle otomobilden inen Tyler’ı hayranları ve fotoğrafçılar karşılıyor.

KIA’nın en yüksek performanslı ve en çok beklenen modeli olarak tanıtılan Stinger’ın dış ve iç tasarımı ve teknolojik özellikleri her ne kadar Steven Tyler’ın biraz gölgesinde kalsa da, dikkat çekmeyi başarıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Welder Moody, Tüm Dünyayı Modunu Paylaşmaya Davet Ediyor! Piyano Çalmayı Öğreten Ücretsiz Artırılmış Gerçeklik Uygulaması →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.