ADventure Reklamcılık Yarışması 2015

ADventure Reklamcılık Yarışması 2015

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından gerçekleştirilen ADventure Reklamcılık Yarışması için başvurular başladı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından 2002 yılından beri her yıl gerçekleştirilen ADventure Reklamcılık Yarışması için başvurular başladı. Bu sene Türk Hava Yolları sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan yarışmaya katılanlar Haziran ayında gerçekleşecek Cannes Lions Yaratıcılık Festivali’ne katılma şansı elde edecek.

ADventure Reklamcılık Yarışması’na katılmak isteyen öğrencilerin 3 kişilik bir ekip kurarak, belirlenen konu ile ilgili kısa bir reklam filmi çekip yarışmaya başvurması yeterli olacak. Bu senenin konusu olarak dünyanın daha büyük olduğunu 30 saniyede ispatlamaya çalışanlar arasından en yaratıcı 10 proje, 8-9-10 Mayıs’ta gerçekleşecek olan final etabına katılmaya hak kazanacak. Üç gün sürecek final etabında ise jüriyi etkilemeyi başaran projenin sahibi Cannes Lions Yaratıcılık Festivali’ne ücretsiz gidebilecek.

 
Son başvuru tarihi 13 Nisan 2015 olan yarışma hakkında detaylı bilgi için ADventure15 web sitesini ziyaret edebilir ve yarışmaya katılan projeleri yine bu adresten inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hürriyet Mobil Hackathon Altın Örümcek Web Ödülleri 2015 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.