ADhere Reklamcılık Günleri 2013

ADhere Reklamcılık Günleri 2013

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından dördüncüsü düzenlenecek olan ADhere Reklamcılık Günleri 16-17 Kasımda!

Boğaziçi Üniversitesi’nin reklamcılık alanındaki en önemli aktivitelerinden ADhere Reklamcılık günleri, üniversiteli gençler ile reklamcılık sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getiriyor. Gündemde yer alan sosyal medya reklamcılığı ve dijital reklamcılık gibi konuların yanında reklamcılığın temelindeki yaratıcılık ve farklılık gibi değerlere vurgu yapan etkinlik, katılımcıların reklamcılık sektörünü daha yakından tanımasını hedefliyor.

Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarının destek verdiği etkinlikte, önceki yıllardan farklı olarak ilk defa düzenlenecek olan Networking Kokteyli, reklam ajansları çalışanları ile bu alanda kariyer yapmak isteyen öğrencileri buluşturacak.

Reklamcılık Vakfı Genel Müdürü Ayşegül Molu, Saatchi&Saatchi Başkan Yardımcısı Yelda Aktuna, Youth Republic Kurucu Ortağı Serhat Gürcü, Promoqube Marka İletişim Yöneticisi İsmail Dağlı ve Boom Digital Nation Yönetici Ortağı Canay Atalay Türe gibi sektörün uzman isimlerinin konuşmacı olarak katılacağı etkinliğin günlük ücreti ise 25 TL olarak duyuruldu.

adhere reklamcılık günleri 13

16-17 Kasım tarihlerinden Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlik hakkında detaylı bilgi için Facebook etkinlik sayfasını takip edebilir ya da BÜ İşletme Kulübü web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← EnterPrize Girişimcilik Yarışması Global Girişimcilik Haftası 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.