ADhere Reklamcılık Günleri 2015

ADhere Reklamcılık Günleri 2015

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen ADhere Reklamcılık Günleri, reklamcılık dünyasının profesyonellerini öğrencilerle buluşturuyor.

Boğaziçi Üniversitesi’nin reklamcılık alanındaki en önemli aktivitelerinden ADhere Reklamcılık Günleri, reklamcılığın değerli isimlerini ve reklamcılığa ilgi duyan herkesi 7-8 Mart 2015 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde buluşturuyor.

Reklamcılığın doğasından gelen samimi ve enerjik bir etkinlik olarak tanımlanan etkinlik ile reklam sektörüne ilgi duyanlar, reklamcılık dünyasının en iyilerini dinleme ve onlarla workshoplarda buluşma şansı elde ediyor.

Tribal Worldwide İstanbul’dan Arda Erdik, C-Section’dan Enis Orhun, Blab’tan Viktor Kuzu, Komputer’dan Burçin Kalkan, Happy People Project’ten Yaşar Akbaş ve TBWA Kreatif ekibini gibi sektörden uzmanların konuşmacı olacağı etkinlikte ayrıca Sosyal Medya Krizleri, Brief Okuma, Fikri Kısaltmak, Imovie Eğitimi, Kreatifle Başbaşa başlıklarında workshoplar yapılacak.

ADHere Reklamcılık Günleri hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım için BUİK web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015 Melek Yatırımcı Atölyesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.