Canped Nesiller Boyu Gülümseyin Fotoğraf Yarışması

Canped Nesiller Boyu Gülümseyin Fotoğraf Yarışması

Canped tarafından üçüncüsü düzenlenen Nesiller Boyu Gülümseyin Fotoğraf Yarışması “Yorgun Yıllar” konsepti ile katılımcılarını bekliyor.

Türkiye’nin yetişkin hasta bezi pazarının lider oyuncusu Canped, Nesiller Boyu Gülümseyin Fotoğraf Yarışması’nın üçüncü yılında “Yorgun Yıllar” ödüllendiriyor.  Artık gelenekselleşmiş hale gelen yarışma, üçüncü yılında yüzündeki çizgilerle ya da hüzünlü bir bakışla, yılların yorgunluğunu anlatan portre fotoğrafları buluşturuyor.

Fotoğraf severler yarışmaya dijital ve dijital ortama aktarılmış, renkli ya da siyah-beyaz fotoğraflar ile katılabiliyor. Birincinin 5.000 TL, ikincinin 3.500 TL, üçüncünün ise 2.000 TL ile ödüllendirileceği yarışmaya Instagram’dan da katılmak mümkün. Instagram kategorisinin ödülü ise Nicon Coolpix S4200 model fotoğraf makinası.

Canped Nesiller Boyu Gülümseyin

Canped’in dijital ajansı WALKSdigital tarafından yürütülen yarışma, Nesiller Boyu Gülümseyin web sitesinde 17 Nisan tarihine kadar devam edecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Harika Bir Hikaye Anlatımı Örneği: Booking.yeah! Akbank Sanat Instagram Kampanyası: #KısaYoldan →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.