ADhere Reklamcılık Günleri heyecanla tüm katılımcılarını bekliyor!

ADhere Reklamcılık Günleri heyecanla tüm katılımcılarını bekliyor!

ADhere Reklamcılık Günleri ile reklam dünyasının kapıları 13. kez, 9 – 10 Kasım tarihlerinde bu sene de Boğaziçi Üniversitesi’nde aralanıyor !

Reklam dünyasının önde gelen isimlerini değerli katılımcılarıyla buluşturan, sektörde merak edilen tüm konuların ve yükselen trendlerin tartışıldığı ADhere Reklamcılık Günleri  9 – 10 Kasım tarihleri arasında 13. kez Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü ile Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye’nin 66 yıldır en köklü ve en büyük öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Reklamcılık ve Pazarlama Alt Kurulu’nun bu yıl 13.sünü düzenleyeceği ADhere Reklamcılık Günleri yenilikçi ve çeşitli içeriği ile bu sene de sizlerle! Bir reklamın oluşum hikayesi, reklamcılıkta stratejinin önemi, yaratıcılığın ve farklı düşünmenin önemi, müşteri ve konkur süreci, Felis-Inflow ödülleri, medya ve  reklam ajansları, yeni dünya trendleri ve sektörün geleceği konu başlıklarıyla katılımcılarıyla buluşacak.

9 Kasım Cumartesi günü etkinlik direktörü Zahid Güçlükol’un açılış konuşmasıyla başlayacak olan etkinliğe; TBWA/ISTANBUL CEO’su Burcu Kayimtu; Y&R/ISTANBUL ekibinden Strategic Planning Director Koray Serin, Creative Group Head Can Yıldız, Senior Art Director Cem Bilgi ve Executive Creative Director Ayşe Aydın; İlancılık Ajans Eş Başkanı ve sunucusu  Ender Merter, Saffron Brand Consultants’tan Managing Director Turgay Adıyaman ve Terra Pizza CEO’su Emre Kurtoğlu;Öğretim Görevlisi, Danışman, Teknoloji İletişimcisi, Tv Programcısı ve Sunucusu Sertaç Doğanay; Influencer Cansu Akın ve Digital Brand Director Koray Caner; Bahçeşehir Üniversitesi’nden İletişim Fakültesi Dekanı ve yazar Kemal Suher; TBWA\ISTANBUL Strategist’i Ceren Şehitoğlu, Medina Turgul DDB’den Executive Creative Director Ertuğ Tuğalan, Future Bright’ın kurucusu Akan Abdula; Publicis’den Executive Creative Director Can Faga; Manajans/JWT’den Creatif Director Ümit Taşlı, Curious’un kurucusu Ceren Coşkun Sağlam; Tribal Worldwide İstanbul’dan Planning Director Can Çalışkan ve daha nice duayen konuklar sizlerle birlikte olacak. 

Etkinliğin her iki gününde de ADhere’da oturum aralarında keyifli vakit geçirebileceğiniz aktiviteler, çeşitli kariyer imkanları sunacak network fırsatları ve eğlenceli sohbet ortamları da sizleri bekliyor olacak. 

Sektöre ilgisi olan ya da olmayan herkes reklamcılığın tadına varılacak 2 günlük eşsiz bir deneyime davetlidir! Etkinlik sonunda katılım sertifikasını almayı da unutmamanızı tavsiye ederiz.

Etkinliğe katılım ücretlidir.

Daha detaylı bilgi, katılım formu ve bilet almak için adhere2019.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dönemsel Kampanyaların E-ticarete Katkısı Dijital Pazarlama'da SEO →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.