Acer Sosyal Medya Kampanyası: Gezdim Gördüm Dokundum

Acer Sosyal Medya Kampanyası: Gezdim Gördüm Dokundum

Acer, Gezimanya.com ile ortaklaşa düzenlediği “Gezdim Gördüm Dokundum” sosyal medya kampanyası ile takipçilerini gezi hikayelerini paylaşmaya davet ediyor.

Dünya çapında atouchmore (bir tık fazlası) temasıyla ürünlerinin geliştirilmiş dokunmatik özelliklerine dikkat çeken Acer, Türkiye’de de düzenlediği sosyal medya kampanyası ile takipçilerini özel anlarını paylaşmaya çağırıyor.

“Bir dokunuş hayatta çok şeyi değiştirir!” sloganıyla yola çıkan marka, kampanyaya karılmak isteyen takipçilerini Facebook uygulaması aracılığı ile Gezimanya.com sitesine yönlendiriyor. Bu siteye entegre edilen uygulama ile kullanıcılar Facebook ya da Twitter hesapları ile giriş yaparak gezip görüp dokundukları yerlere dair hikayelerini paylaşabiliyorlar.

Revolvia tarafından hayata geçirilen Acer sosyal medya kampanyası ile gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven kullanıcılar kendi hikayelerini aktarma ve başkalarının tecrübelerini de inceleme fırsatı elde ediyor. Kampanyada ayrıca beğendiğiniz hikayeleri “sihirli atouchmore butonu” ile paylaşarak Acer W4 kazanma fırsatı da elde ediyorsunuz.

acer facebook kampanyası

Gezdim Gördüm Dokundum kampanyasına katılarak hikayenizi paylaşmak isterseniz uygulamaya Acer Facebook sayfasından ya da Gezimanya.com sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IKEA Reklam Kampanyası: IKEA Ormanı Pepsi Max Vine Kampanyası: #livefornow →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.