Acer Sosyal Medya Kampanyası: #BenimKeşfim

Acer Sosyal Medya Kampanyası: #BenimKeşfim

Acer sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği #BenimKeşfim kampanyası ile modern çağın kaşiflerini arıyor.

Teknolojik ürün markası Acer, “Sınırların Ötesini Keşfet” sloganı doğrultusunda geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği büyük ilgi gören sosyal medya kampanyasını tekrar yayınladı.

Kullanıcılara Acer’ın ürün çeşitliliğini tanıtırken bir yandan da modern çağın kaşiflerini bir araya getirmeyi hedefleyen kampanya Acer ile Benim Keşfim web sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor.

Revolvia imzalı kampanyaya katılmak isteyenler çektikleri fotoğraf ve yazdıkları yazıları Facebook, Twitter ya da Instagram’da  #BenimKeşfim ya da #BenimKesfim etiketi ile paylaşıyor. Site üzerinden oylamaya sunulan keşiflerden en beğenilenin sahibi “en kaşif” seçiliyor ve Acer Iconia A1 tablet kazanıyor.

acer sosyal medya kampanyası benim keşfim

Acer #BenimKeşfim kampanyası bugün sona eriyor. Fakat kampanyaya katılan birbirinden güzel keşifleri incelemek isterseniz Benim Keşfim web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Apple Mac Book Air Reklamı: The Notebook People Love KIA Türkiye’nin Kurumsal Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.