-99 design studio 17. Altın Örümcek Ödülleri’ne Damgasını Vurdu!

Ajans Haberleri, Haberler 13 Kas 2019
-99 design studio 17. Altın Örümcek Ödülleri’ne Damgasını Vurdu!

Yılın En İyi Web Sitesi dahil toplamda 8 ödül kazanan -99 design studio ve Proj-e Yazılım, 1400’den fazla projeyi geride bıraktı.

Bu yıl 17.’si düzenlenen Altın Örümcek Ödülleri, Grand Pera Emek Sahnesi’nde 550 kişilik törenle sahiplerini buldu. Toplamda 28 kategoride 1469 projenin başvurduğu yarışmada 29 kişilik prestijli jürinin seçimleri ve 215.000 oy içeren halk oylaması sonucunda ödüller verildi.

Pek çok kategoride aldığı ödüllerle öne çıkan -99 design studio ve Proj-e Yazılım, proj-e.com projesi ile gecenin en önemli ödülü olan Yılın En İyi Web Sitesi ödülü kazandı.

Ödülü kabul eden kurucu ortak ve kreatif direktör Alaa Alnuaimi, konuşmasında farklı yaklaşımların ve yenilikçi teknolojilerin bu projede aldığı yere değindi. Bunun bir ekip çalışması olduğunun da altını çizen Alnuaimi, sitenin tasarımı ve yazılımında da yer aldı. Sitenin künyesinde Medet Can Gündüz, Mert Alnuaimi ve -99 design studio ekibinden diğer çalışanlar da yer alıyor. Sitenin sahibi Proj-e Yazılım ise, uzman olduğu e-ticaret ve kurumsal site gibi önemli kategorilerde de birincilik aldı. Proje- Yazılım kurucu ortakları Gökhan Çevik ve Mehmet Gürle, çabalarının meyvelerini toplamanın gururunu ve sevincini yaşadıklarını paylaştı. 

99-design-studio-17-altin-orumcek-odulleri-Dijital-Ajanslar-Platformu

Kardeş ajans -99 design studio ve Proj-e Yazılım’ın gece boyunca aldıkları ödüller şu şekilde:

Yılın En İyi Web Sitesi: Proj-e.com
Bilişim ve Teknoloji: Proj-e.com
E-ticaret ve Alışveriş: Flormar
Kurumsal web sitesi: Vakko
Moda ve Güzellik: Flormar (2.’lik ve Halkın Favorisi)
Perakendecilik: Güral Porselen (Halkın Favorisi)
Dijital Pazarlama – Sosyal medya: Flormar-OMLashes (3.’lük)

-99 design studio kimdir?

Dijital tasarım stüdyosu -99; Arçelik, AvivaSA, Ayaydın Grup, Beşiktaş, Divan, Doğuş, Eczacıbaşı, Flormar, Koçtaş, Nike, Vakko, Vatan Bilgisayar gibi sektör öncüsü hem yerel hem de uluslararası markalara yaratıcı dijital çözümler sunmaktadır. Multi-platform uygulamalar, e-ticaret, kurumsal siteler ve gelişmiş UX/UI hizmetleri, sunulan çözümler arasında yer almaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← “Zeki Müren de bizi görecek mi?” den, “Kerem Bursin de bizi yönlendirecek mi?” ye Kroppa Digital Agency 10 Kasım'da #Minnettarız dedi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.