MediaClick’e Altın Örümcek’ten 2 ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 08 Kas 2019
MediaClick’e Altın Örümcek’ten 2 ödül!

MediaClick, Türkiye’nin en iyi internet ve web uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Ödülleri’nde 2 farklı kategoride ödül aldı.

Bu yıl 17.cisi düzenlenen Altın Örümcek Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması; bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur. 

Bu büyük organizasyonda MediaClick, geçen yıllarda olduğu gibi 2 ödüle birden layık görüldü. MediaClick, şu ana dek Altın Örümcek’ten 18, toplamda 50 ödülle Türkiye’nin en çok ödül alan ajansları arasında yer alıyor.

Eğlence Kategorisi 1.lik Ödülü: Türkiye Balloons
Yiyecek & İçecek 3.lük Ödülü: Mantı7


MediaClick Hakkında

Mediaclick-Dijital-Ajanslar

MediaClick, Gen Medya A.Ş.’nin markalarından birisi ve dijital ajans hizmetleri veriyor. Verdiği hizmetler ağırlıkla kurumsal web tasarımı, portal / e-ticaret projeleri, kurum kimliği tasarlama ve web tabanlı yazılımlar olarak öne çıkıyor. MediaClick, 35 kişilik uzman bir ekiple hizmet veriyor.

MediaClick’ in müşterileri arasında; Garanti Bankası, Kütahya Seramik, Yıldız Entegre, Uğur Soğutma, Perrigo, Sinbo, Doğtaş Kelebek, Museum Hotel, Gap İnşaat, Savunma Sanayii Başkanlığı, İstek Okulları, Yurtdışı Türkler Başkanlığı, Berqnet, YASA Holding, Referans Holding, İnci Holding, Borsa İstanbul, Gyoder, Mekap, Epiaş, İş Erişim,  gibi 200’de fazla marka bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← iGOAİMALATHANE’ye Altın Örümcek Ödülleri'nde 3 kategoride Birincilik Ödülü! Doğru Okul, Teknik SEO çalışmalarıyla yerini sağlamlaştırdı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.