US Brainworks Grup AŞ, 10. Yılına Özel Pazarlama Vaka Analizleri Ansiklopedisini Tanıttı

Ajans Haberleri, Haberler 28 Eki 2019
US Brainworks Grup AŞ, 10. Yılına Özel Pazarlama Vaka Analizleri Ansiklopedisini Tanıttı

İzmir kökenli US Brainworks Grup AŞ çatısı altında yer alan ulusal pazarlama şirketi Brainworks New Media, 10. Yılına özel seçkin çalışmalarının yer aldığı pazarlama vaka analizleri kitabını çıkardı.

Şirket; marka oluşturmadan, marka konumlandırmaya, yaratıcı içerik tasarımlarından, dijital kampanyalara, reklam tasarımlarından medya planlamaya kadar yapılan tüm işlerin problem, çözüm, sonuç ilişkisini rasyonel grafiklerle anlatan pazarlama eserini tanıttı.

Köklü çalışmalara imza atan Brainworks New Media, vaka analizleri ile sektöre, üniversitelere gerçek bir değer bırakmanın emin adımları ile pazarlama sektöründe ilerleyeceklerini göstermiş oldu.

Ajans; problem, çözüm ve sonuç hikayeleri ile birlikte rasyonel sonuçların da yer aldığı bir vaka analizleri ansiklopedisi olan kitabını, kendi sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerine tanıttı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Antalya’nın en büyük oteller zinciri Akra Grubun SEM ve SEO operasyonlarını Destex Digital yönetecek! Nestlé Professional Türkiye’nin Dijital Ajansı Bal Agency Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.