MediaClick’e Dawey’den 3 Ödül Birden!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Kas 2019
MediaClick’e Dawey’den 3 Ödül Birden!

MediaClick, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (Academy of Interactive and Visual) tarafından her yıl ABD’de düzenlenen Davey Awards’tan geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ödüllerle döndü.

Bu yıl 15.si düzenlenen yarışma, Condé Nast, Disney, GE, Keller Crescent, Microsoft, Monster.com, MTV, Push., Publicis, Sesame Workshops, The Marketing Store, Worktank and Yahoo! gibi dünyanın önde gelen markalarından temsilcilerinden oluşan jüri değerlendirmesi ile sonuçlandı. Yarışma sonunda jüri puanı 9 ve üstü olanlar Gold Winner, 7-8.9 arası puan alanlar ise Silver Winner kazanmaktadır. Gold Winner’lar içerisinde ise 11 iş Best in Show kategorisinde sergilenmektedir.

MediaClick, dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan Dawey Awards’ta bu yıl 3 işi ile ödül kazanmayı başardı:

Yıldız Entegre – Gold Winner
Erus Group – Gold Winner
İş Erişim – Silver Winner


MediaClick Hakkında

Mediaclick

MediaClick, Gen Medya A.Ş.’nin markalarından birisi ve dijital ajans hizmetleri veriyor. Verdiği hizmetler ağırlıkla kurumsal web tasarımı, portal / e-ticaret projeleri, kurum kimliği tasarlama ve web tabanlı yazılımlar olarak öne çıkıyor. MediaClick, 35 kişilik uzman bir ekiple hizmet veriyor.

MediaClick’ in müşterileri arasında; Garanti Bankası, Kütahya Seramik, Yıldız Entegre, Uğur Soğutma, Perrigo, Sinbo, Doğtaş Kelebek, Museum Hotel, Gap İnşaat, Savunma Sanayii Başkanlığı, İstek Okulları, Yurtdışı Türkler Başkanlığı, Berqnet, YASA Holding, Referans Holding, İnci Holding, Borsa İstanbul, Gyoder, Mekap, Epiaş, İş Erişim,  gibi 200’de fazla marka bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Doğru Okul, Teknik SEO çalışmalarıyla yerini sağlamlaştırdı! Antalya’nın en büyük oteller zinciri Akra Grubun SEM ve SEO operasyonlarını Destex Digital yönetecek! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.