iGOAİMALATHANE’ye Altın Örümcek Ödülleri’nde 3 kategoride Birincilik Ödülü!

Ajans Haberleri, Haberler 08 Kas 2019
iGOAİMALATHANE’ye Altın Örümcek Ödülleri’nde 3 kategoride Birincilik Ödülü!

Dijital dünyanın prestijli ödüllerinden Altın Örümcek’in ​17.’si 6 Kasım Çarşamba akşamı Grand Pera Emek Sahnesi’nde düzenlendi.

DorukNet tarafından gerçekleştirilen Altın Örümcek Ödülleri’nde bu yıl 28 kategoride toplam 1469 proje yarıştı. iGOAİMALATHANE ise Altın Örümcek Ödülleri’nde 3 kategoride birincilik ödülü kazandı.

British Council Türkiye’nin görsel sanat koleksiyonundan düzenlenen Duvarları Olmayan Müze’nin üçüncü sergisi ​Cadılarla Dans Etmek​ kapsamında hazırlanan dijital sergi, sanatı herkese ulaştırmak amacıyla tasarlanmıştı. Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dil, eser betimlemesi ve işaret dili ile sunulan dijital sergi büyük ilgi gördü. Açıldığı 15 Ocak 2019 tarihinden itibaren iki ay içerisinde 320 bin kişi tarafından ziyaret edilen ​Cadılarla Dans Etmek​ dijital sergi web sitesi Mikrosite ve Mobil Uyumlu Tasarım dallarında ​En İyi Web Sitesi ödüllerinin sahibi oldu. Ayrıca Etkinlik & Kültür Sanat kategorisinde de 3.lük aldı.

Yataş Bedding için hazırlanan ​Smart Match​ mikro sitesi​, tüketicilerin sevimli karakterler eşliğinde kendilerine en uygun yatağı bulmasını ve uyku sorunlarıyla ilgili bilinçlenmesini hedefliyor. 30 Haziran 2018 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında 1 milyon tekil kişi girişi, 1,7 milyon sayfa görüntüleme ve 200 binden fazla form tamamlama sağlayan Smart Match​ , ​ Perakendecilik & Mağazacılık dalında ​En İyi Web Sitesi Ödülü​ kazandı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kroppa Digital Agency 10 Kasım'da #Minnettarız dedi! MediaClick'e Altın Örümcek’ten 2 ödül! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.