8. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

8. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Sosyalmedya.co tarafından ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, 8. dönemi 8 Şubat’ta başlıyor.

8 Şubat-16 Mart 2014 tarihleri arasında haftada 12 saatlik derslerden oluşacak olan Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, sosyal medya alanında Türkiye’deki en etkili isimlerden oluşan eğitmen kadrosu ile katılımcılarını ağırlayacak.

Markaların sosyal medyaya nereden başlaması gerektiğinden, bütünsel bir sosyal medya stratejisi oluşturmaya kadar sosyal medya stratejilerinin geniş bir çerçevede ele alınacağı programda; katılımcılara her gün biraz daha önem kazanan sosyal medya araçları ve stratejilerine dair, marka ve kurumlara uygulanabilecek şekilde temel kazandırma amaçlanıyor.

Sosyalmedya.co ve Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından gerçekleştirilecek olan program, standart eğitim müfredatının ötesine geçerek, sosyal medya uzmanı olmak isteyenlere yeteneklerini geliştirme yolunda yardımcı oluyor.

8. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Modada Dijital Pazarlama Eğitimi Dijital ve Sosyal Medya Yönetimi Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.