Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Sertifika Programı

Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Sertifika Programı

İstanbul Institute ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin ortaklaşa hazırladığı Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 21 Eylül’de başlıyor.

Teknoloji ve iletişim araçlarının baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde, pazarlama ilke ve stratejilerinin aynı kalması beklenemez. Nitekim son dönemlerde Batı ülkelerinde pazarlamanın dijital boyutu önem kazanmış; bu sayede şirketler teknolojinin sınırsız imkanlarını da kullanmak suretiyle hedef kitle ve müşterilerine daha kolay ulaşır oldular. Bahçeşehir Üniversitesi ile Istanbul Institute tarafından ortaklaşa hazırlanan bu programda dijital pazarlama ve sosyal medyanın tüm yönleri ile anlaşılması amaçlanıyor.

Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş kampüsünde gerçekleşecek olan programa  Gittigidiyor.com ve eBay Türkiye Pazarlama Direktörü Reyhan Çelik, Mindshare Dijital Direktörü Meltem Moral, Project House Euro RSCG Yönetici Ortağı Cüneyt Devrim gibi sektörün önde gelen isimleri katılım gösterecek.

Katılım için en az lisans mezunu olma şartı aranan sertifika programının katılımcıları eğitim sonunda % 70 devam koşulunu sağlamaları ve yapılacak sınavda başarılı olmaları durumunda resmi başarı sertifikası almaya hak kazanacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Mikro MBA Eğitimi Digital Marketing Communication Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.