Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Business Management Institute ile Marmara Üniversitesi’nin birlikte hazırladığı Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 2. dönemine hazırlanıyor. 

Haftalık 12 saatten oluşacak olan, toplam 5 haftalık ve 60 saatlik programda katılımcılar, sosyal medya alanında Türkiye’deki en etkili isimlerden oluşan eğitmen kadrosu ile markaların sosyal medyaya nereden başlaması gerektiğinden,bütünsel bir sosyal medya stratejisi oluşturmaya kadar geniş bir çerçevede sosyal medya uzmanlığı kariyerine yelken açacaklar.

Katılımcılarına her gün biraz daha önem kazanan dijital pazarlama araçları ve stratejilerine dair, markalara ve kurumlara uygulanabilecek şekilde yetenek seti ve temel bilgi ve beceri kazandırma amacı taşıyan sosyal medya eğitimi programı; Business Management Institute ve Marmara Üniversitesi işbirliğiyle sunulan “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” standart eğitim müfredatlarından ayrılıyor ve Sosyal Medya Uzmanı olmak isteyenlerin bilgi ve becerilerini geliştiren eğitim çalışmalarını içeriyor.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı katılımcıları sektörün uzmanlarından dijital pazarlamaya nereden başlaması gerektiğinden bütünsel bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmaya kadar kapsamlı bir alanda eğitim alarak, Sosyal Medya Uzmanlığı kariyerlerine adım atacaklar.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’na %70 devam koşulunu sağlayan ve program sonunda yapılan sınavda başarılı olanlara Marmara Üniversitesi tarafından hazırlanan resmi sertifika verilecek.

Eğitim programı hakkında detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 6. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 3. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.