Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Mikro MBA Eğitimi

Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Mikro MBA Eğitimi

İstanbul Business School tarafından düzenlenen Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Mikro MBA Eğitimi 26 Ekim’de başlayacak.

İstanbul Business School Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitim Direktörü Caner Yörükoğlu tarafından verilecek olan program; Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya konusunda gerçekleşecek ve katılımcıların paylaşılacak olan bilgileri beceri ve yetkinliğe dönüştürebilmesi için pratik deneyimler aktarılacak.

Caner Yörükoğlu’na Plasenta Kurucusu Cem Batu, 4Play Mobil Pazarlama Ajansı Başkanı Çağlar Uzunali ve MediaMarkt Pazarlama Direktörü Nurçin Koçoğlu gibi sektörün önde gelen ve tecrübe sahibi yöneticilerinin eşlik edeceği eğitimde katılımcılara micro düzeyde bir MBA yapma fırsatı da sunulacak.

İstanbul Business School’un Maslak’taki eğitim salonlarında 4 hafta boyunca Cumartesi günleri gerçekleşecek olan eğitim 26 Ekim itibariyle başlayacak. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Okan Üniversitesi Sosyal Medya Yönetimi Sertifika Programı Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.