15. Altın Örümcek Web Ödülleri Heyecanı, Yepyeni Konsepti Ve Kategorileriyle Başladı!

15. Altın Örümcek Web Ödülleri Heyecanı, Yepyeni Konsepti Ve Kategorileriyle Başladı!

DorukNet tarafından düzenlenen ve DSM Grup tarafından gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’ne, 22 Mayıs – 23 Haziran tarihlerinde başvuru yapılabilecek.

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan yarışma, 15. yılına özel Altın Örümcek Sitesi konsepti ile eski komşuluk ilişkilerine mizahi göndermeler yaparken, etkinlik gününü de bu bağlamda “Altın Günü” olarak adlandıracak.

Tüm sektörün hep birlikte bir sitede, sımsıkı komşuluk ilişkileri içinde yaşadığını temsil eden Altın Örümcek Sitesi, 15. yılın unutulmaz anlarını hatırlatacak olmasının yanısıra, yarışmanın sektörü bir arada tutan geleneksel yapısını da vurguluyor.

14 yılda 40 bine yakın başvurunun değerlendirildiği Altın Örümcek Web Ödülleri’ne başvurular 23 Haziran’a kadar sürecek.

altin-orumcek-web-odulleri-2017

Altın Örümcek Kategorileri Yenilendi!

Geçtiğimiz yıl mobil uygulamalara yönelik projeleri ödüllendirmek için uzun yıllardır heyecanla beklenen Mobil Uygulama kategorisi, Alışveriş, Bankacılık & Finans, Haber ve Hizmet olmak üzere 4 ayrı kategoride yerini almış, proje sahipleri tarafından büyük ilgi görmüştü. Bu yıl da internet teknolojileri alanındaki eğilimlere göre yepyeni kategoriler eklendi. Web sitelerinin başvuru yapabileceği Moda & Güzellik ile Portal & Haber kategorilerineek olarak, mobil uygulamaların başvuru yapabileceği Mobil Uygulama – Oyun & Eğlence ile birlikte toplam 34 kategoride, en iyi web- sosyal medya projeleri ve mobil uygulamaları ödüllendirilecek. Tüm kategorileri buradan inceleyebilirsiniz.

15-altin-orumcek-web-odulleri

Sosyal Sorumluluk Kategorisi Gelirleri Bağışlanıyor!

Bu yıl Altın Örümcek Web Ödülleri’nde markalar tarafından Sosyal Sorumluk kapsamında geliştirilen web projelerinden elde edilen başvuru gelirler, Sosyal Sorumlulluk kategorsinde 1. olan proje bağışlanacak.

15. Altın Örümcek Web Ödüllerine hemen başvurmak için www.altinorumcek.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.


Kısaca Altın Örümcek
2002 yılından günümüze değin aralıksız olarak gerçekleştirilen ve geleneksel bir hale gelen Altın Örümcek Web Ödülleri’nin ana hedefi, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması. Altın Örümcek Web Ödülleri aynı zamanda bu alana yapılan yatırımları da özendirmeyi amaçlıyor. Web, internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında yetkin ve tecrübeli jüri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek, Türkiye’nin ilk ve tek Bağımsız web ödülleri organizasyonu olma özelliğini de taşıyor.


Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Turizm Otelcilik Sektörü ve Dijital Dönüşüm Digital Age Summit 2017 Sona Erdi: Oyunlaştırma İle Davranış Değişir Mi? →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.