Webtures SEO İle RÖDER Group Türkiye’nin Trafiğini %319 Artırdı!

Webtures SEO İle RÖDER Group Türkiye’nin Trafiğini %319 Artırdı!

Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile 32 farklı ülkede yapı sistemleri sektöründe faaliyet gösteren RÖDER Group Türkiye, müşteri memnuniyeti anlayışını daha büyük kitlelere ulaştırma amacıyla çalışmaya başladığı Webtures sayesinde, SEO çalışmaları ile organik trafiğini artırdı.

Webtures’ın son 1 senede yaptığı SEO çalışmaları ile organik trafikten elde edilen oturum sayısını %319 oranında arttırırken siteye gelen yeni kullanıcıların oranını da %385 artırdı. Aynı zamanda Webtures’ın çalışmaları sayesinde, RÖDER Group Türkiye’nin marka bilinirliğin de arttırdığını direkt sorgulardan gelen oturum sayısının %111 artışı ile görebiliyoruz.

Tüm bunların yanında Bounce Rate’i ise %13 oranında düşürmeyi başaran Webtures, teknik SEO ağırlıklı iyileştirmelerle geldiği bu nokta sayesinde RÖDER Group Türkiye’yi üst sıralara taşımayı başardı.

Webtures, RÖDER Group ile kazandığı başarısını LinkedIn üzerinden de takipçileri ile paylaştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Multiplayer, oyunlarla reklamları birleştirmeye devam ediyor İstMarina AVM, Dijital Dünyada Yoluna LEVELUP ile Devam Ediyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.