Yeni Teknoloji Haber Kaynağı: Webtures Haber Bülteni

Ajans Haberleri, Haberler 07 Oca 2022
Yeni Teknoloji Haber Kaynağı: Webtures Haber Bülteni

Teknoloji haber kaynağınız Webtures dünyada gerçekleşen tüm yenilikleri iki haftada bir e-posta kutunuza ileterek güncel kalmanızı sağlıyor.

Teknoloji meraklıları, girişimciler ve güncel kalmak isteyenlerin yeniliklere ayak uydurmasını sağlayabilmek adına tüm değişimlere, güncellemelere, haberlere, yeni fikirlere ve çeşitli ilham kaynaklarına bu bülten sayesinde erişebilmesini sağlıyor.

Düzenli güncelleme yapılan bu içerikleri okuyabilir, trendleri yakalayabilir ve inovatif kalabilirsiniz. Ücretsiz olarak erişebileceğiniz bülten içeriklerinde sizi ve şirketinizi öne çıkarabilecek birçok stratejik detayla da karşılaşacaksınız.

2022 Dijital Pazarlama Takvimi

Yeni yılın ardından Webtures Haber Bülteni’nin ilk içeriği 2022 yılındaki tüm özel ve önemli günleri içeren Dijital Pazarlama Takvimi. Takvimde yer alan özel ve önemli günler için e-ticaret stratejilerinizi geliştirerek kendinizi veya şirketinizi öne çıkarabilirsiniz.

webtures-dijital-pazarlama-takvimi

İki haftada bir tüm yeniliklerden haberdar olmanızı sağlayan bir e-posta almak için haber bültenine buradan abone olun!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Taş Ev Türkiye Dijital Ajansını Seçti! Webtures’ın Sürdürülebilirlik Politikası: İklim Krizi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.