Yazdığın Kadar Blog! Yazmadığında Merak Ettiklerin İçin Kaynak: MANAA.IO

Yazdığın Kadar Blog! Yazmadığında Merak Ettiklerin İçin Kaynak: MANAA.IO

Bir site hayal edin! Peynirli makarnadan araba lastiğine, bilgisayar formatlamadan kuantum fiziğine her konuda içerik bulabileceğiniz bir site. Merak ettiğiniz her şeyi okuyabileceğiniz ve merak duyduğunuz her konuda yazabileceğiniz bir site.

Diyelim ki ilgi veya uzmanlık alanınız ya da yalnızca aklınıza gelen öylesine bir konuyla ilgili yazmak ve bunu bir tık’la yüz binlerce insana ulaştırmak istiyorsunuz. Nerede yayınlardınız?

Facebook mu?  Peki birden fazla video ve fotoğraf eklemek istediğinizde ne olacak? Instagram mı? Yazı için yeterince yer yok. Twitter mı? Konforsuz.

TAIGA, sizi tüm bunlardan çok daha keyifli, konforlu ve zengin bir “mecra”ya davet ediyor: MANAA.io

Manaa.io’ya girin, kişisel sayfanızı oluşturun, yazınızı ekleyin ve yayınlayın. Bu kadar basit! Üstelik yazınıza dilediğiniz kadar fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz. Sayfanızı ister adınızla ister anonim olarak yayınlayabilir; linkini ister sosyal medyada ister diğer platformlarda dilediğinizce paylaşabilirsiniz.

Canınız yazı yazmak istemiyor mu; ilgi ve uzmanlık alanlarınıza dair içerikleri okuyabilirsiniz. “Yazdığın kadar blog! Yazmadığında merak ettiklerin için kaynak” mottosuyla yola çıkan yeni nesil içerik platformu Manaa.io ile yazmak ve yayınlamak artık çok kolay!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← GÖN, Dijital Ajansını Seçti! Sanko’nun Enerjisini Yükselttik! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.