Yapı Kredi’den İnteraktif Oyun: Nuvo Ofis Oyunları

Yapı Kredi’den İnteraktif Oyun: Nuvo Ofis Oyunları

Yapı Kredi, yeni ürünü Nuvo’nun lansmanının ardından Ağustos sonunda başlattığı 2014 Nuvo Ofis Oyunları ile sosyal medya kampanyalarına devam ediyor.

Yapı Kredi’nin şubesiz bankacılık sistemi Nuvo geçtiğimiz ayın sonunda 2014 Nuvo Ofis Oyunları kampanyası ile karşımıza çıktı. Şimdiden büyük ilgi gören yarışma, günü ofiste geçen çalışanlara hitap ediyor ve eğlenceli tasarımının da etkisiyle sıkıcı ve monoton hale gelen iş saatlerini hareketlendiriyor.

Nuvo Ofis Oyunları’na katılmak için iş yerinizde çektiğiniz yarışma videolarını web sitesine yüklemeniz gerekiyor. Oyunun kategorileri; Bowling, Curling, Çöp Kovası Basketbolu, Ofis Sandalyesi Yarışı, Plaza Futbolu ve Beni Kategorize Etme olarak belirlenmiş. 2014 Nuvo Ofis Oyunları’na video yükleyen herkes 1 aylık Deezer Premium+ kazanıyor. Ayrıca halk oylaması sonu belirlenecek her kategorinin birincisine 3.000 TL hediye edilecek!

Kampanyanın kendisi kadar eğlenceli tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz:

 
Oyuna katılmadan önce web sitesinde antrenman yapmak da mümkün. Siz Nuvo Ofis Oyunları’na hazırlanırken patronunuz gelirse sizi kurtarmak için web sitesine bir de “Patron Geldi” butonu eklenmiş. Bu buton “İsim-Şehir” oynayabileceğiniz boş bir excel sayfasına yönlendiriyor.

nuvo ofis oyunları

Siz de iş hayatınızın monotonluğuna ara vermek isterseniz Nuvo Ofis Oyunları’nın web sitesine buradan ulaşabilir ve Nuvo ile ilgili gelişmeleri Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IKEA Sosyal Medya Kampanyası: Şanslı Evler Bir Akıllı Sanat Ajandası: Artwalk →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.