Webtures’tan Swarm İle Gerilla Pazarlama Projesi: Webtures Mobile

Ajans Haberleri, Haberler 19 Şub 2016
Webtures’tan Swarm İle Gerilla Pazarlama Projesi: Webtures Mobile

Webtures, SEO hakkında bilgi almak isteyenlere özel aracı ve Swarm uygulaması ile ulaşıyor.

“Webtures Mobile” adıyla Swarm platformunda yerini alan SEO ajansı Webtures, bu sosyal medya mecrasının amacını check-in yapmanın ötesine taşıyor. Ajans özel aracı ile bulunduğu her noktada Swarm üzerinden check-in yaparak, o noktada 15 dakika kalma garantisi veriyor. Bu süre zarfında takipçilerini yerinde ziyaret ederek veya Swarm üzerinden yakın konumlara davet ederek Mobil SEO Uzmanı ile görüşme imkanı sunuyor.

Projede Webtures Mobile yakınında bulunan kişiler, SEO ve e-ticaret ile ilgili merak ettiklerini yüzyüze görüşerek sorabiliyor, toplantı organize edebiliyor, indirim kuponu temin edebiliyor ve ücretsiz kitaplara ve promosyonlara sahip olabiliyor.

Ajansın sosyal medya ile gerilla pazarlamayı bir araya getirdiği proje hakkında detaylı bilgiye Webtures Mobile web sitesinden ulaşabilir ve Webtures Mobile’ı Swarm’da şuradan ekleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Twitter Algoritmasını Değiştiriyor! LG Türkiye, Maceraperest Akıllı Telefonu V10 İle Gençleri Hedefliyor [Röportaj] →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.