Volkswagen Aile Albümü’nde Tüm Volkswagenseverler Bir Arada

Projeler, Web siteleri 22 Kas 2016
Volkswagen Aile Albümü’nde Tüm Volkswagenseverler Bir Arada

Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen markalarından biri olduğunu aldığı Lovemark ödülleriyle kanıtlayan Volkswagen yeni reklam kampanyasında, kullanıcılarına ve markanın tüm sevenlerine teşekkür ediyor.

“Volkswagen. Benzersiz özelliklerle dolu bir aile.” sloganıyla yayında olan kampanya, Pixelplus’ın hayata geçirdiği vwailealbumu.com ile benzersiz özelliklerle dolu Volkswagen Ailesi’ni dijital dünyada da bir araya getiriyor.

Yalnızca Volkswagen kullanıcılarını değil, tüm Volkswagenseverleri ailedeki yerini almaya davet eden mikro site,  markanın tutkunlarına, bir topluluk olarak kendilerini ifade edebilecekleri yeni bir mecra sunuyor.

volkswagen-aile-albumu

Volkswageni seven herkesin buluştuğu vwailealbumu.com, markanın benzersiz özelliklerle dolu bir aile olduğunun dijital dünyaya keyifli bir şekilde taşıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← NOTE Cosmetics Instagram Story Yarışma Dizisi TAB Gıda Tüketicilerine Sesleniyor: Ne Yediğini Bil! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.