Volkswagen’in Mobil Uygulaması “Volkswagenim” Yayında

Volkswagen’in Mobil Uygulaması “Volkswagenim” Yayında

Tüm hizmetleri tek bir platformda toplayarak, yalnızca Volkswagen sahiplerine değil tüm Volkswagenseverlerin hizmetine sunan Volkswagenim mobil uygulaması; markanın uzun süredir dijital iletişim ajansı olan Pixelplus Interactive imzasıyla yayına girdi.

Kapsamlı uygulama, modern ve kullanışlı ara yüzüyle tüm fonksiyonların çabucak keşfedilip kullanılabilmesini sağlıyor. Hızlı üyelik sistemiyle kolayca Volkswagen dünyasının bir parçası olabilen kullanıcılar, dilerse servis tarihçesini tutabiliyor, bir sonraki periyodik bakımı için hatırlatma alabiliyor, hatta online servis randevusunu direkt olarak uygulama üzerinden alabiliyor.

Uygulama, kullanıcı yardıma ihtiyaç duyduğunda da ona destek oluyor. 7/24 yol yardım hizmeti, destek personeliyle anında iletişim, park yeri yardımcısı gibi özellikleriyle, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Volkswagen sahibi olmayan kullanıcılara da hitap eden uygulamada, özel avantajlardan, kazançlı tekliflerden ve kampanyalardan yararlanılabildiği gibi; etkinliklere özel davetiyelere, lokasyon bazlı tekliflere ve Volkswagen dünyasına dair en güncel haberlere de ulaşılabiliyor.

Mobil Uygulama Volkswagenim

Volkswagenim App, Volkswagenseverlerin hayatlarını güzelleştirmek üzere Play Store ve App Store‘da bekliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Van AVM Instagram Kampanyası: #BenimGözümdenVan P&G 2016 Yaz Olimpiyatları İçin Yeniden “Thank You, Mom” Diyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.