TAB Gıda Tüketicilerine Sesleniyor: Ne Yediğini Bil!

Projeler, Web siteleri 22 Kas 2016
TAB Gıda Tüketicilerine Sesleniyor: Ne Yediğini Bil!

TAB Gıda yayınladığı şeffaflık projesi ile tüketicileri ne yediklerini öğrenmeye davet ediyor.

Lezzetli bir hamburgeri, cızır cızır tereyağlı bir döneri, mis kokulu bir pizzayı kim sevmez! Bütün bu lezzetleri bize getiren Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® markalarının arkasında TAB Gıda var ve artık tüm bu markaların sevilen ürünleriyle ilgili önemli bilgileri paylaşıyor.

TAB Gıda adı çok tanıdık olmasa da hepimiz Whopper’ı, Usta Dönerci’nin dönerini, Arby’s’in incecik etlerini, Sbarro’nun lezzetli pizzasını, Popeyes’ın terbiyeli tavuğunu biliyoruz. Peki, ne yediğimizi biliyor muyuz?

Bir şeffaflık projesi olan www.neyediginibil.com web sitesinde, TAB Gıda tüketicilerin merak ettiği soruları yanıtlıyor ve ürünler ile ilgili detaylı bilgi veriyor. Sitede aynı zamanda; TAB Gıda’nın üretim, saklama ve taşıma sürecinde kullandığı teknolojiler, hijyen ve kalite standartları hakkında ayrıntılı bilgiler var.

tab-gida-ne-yedigini-bil

Bilinçli tüketicilerin akıllarındaki soruları yanıtlayarak hizmet kalitelerini arttırmak ve şeffaflaşmak amacı ile yola çıkılan projenin tasarımını ve web sitesinde yer alan içeriklerin metinlerini hazırlayan Horizon; Ne Yediğini Bil’i, yakın gelecekte eklenecek yeni, farklı içeriklerle sürekli gelişecek dinamik ve benzersiz bir proje olarak tanımlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Volkswagen Aile Albümü’nde Tüm Volkswagenseverler Bir Arada Turkcell’in Emocan’ları Artık Aramızda! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.