Voden’dan İnsan Kaynakları Uygulaması: Yeni Reklamcı Jeneratörü

Voden’dan İnsan Kaynakları Uygulaması: Yeni Reklamcı Jeneratörü

Voden tarafından hayata geçirilen Yeni Reklamcı Jeneratörü uygulaması ile kendinize yeni meslek alanları yaratabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Reklamcılık sektöründe her geçen gün türeyen yeni trendler ile birlikte yeni meslek ve unvanların ortaya çıkmasını ele alan Voden, iş arayanlar için “Yeni Reklamcı Jeneratörü” uygulamasını hayata geçirdi. Bir mikro site üzerinden yayınlanan uygulama ile farklı kombinasyonlar oluşturularak yeni meslek ve ünvanlar türetiliyor.

Yeni Reklamcı Jeneratörü uygulamasında üç farklı kategori içerisinden sektör, alan, unvan gibi tercihler yaparak kedinize fantastik bir meslek belirleyebiliyorsunuz. Kararsız kalmanız halinde ise “Rastgele” butonunu kullanarak şansınızı deneyebiliyorsunuz. Çıkan sonucu Twitter’da  paylaşma imkanı sunan uygulamada paylaşmak tweeti de kendiniz seçebiliyorsunuz.

voden yeni reklamcılar jeneratoru

Voden Dijital Reklam Ajansı’nın iş ilanlarını da görüntüleyerek başvuru yapabileceğiniz uygulamaya Yeni Reklamcı Jeneratörü mikro sitesinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vodafone Reklam Filmi: Söz Dinleyen Ev Turkcell Reklamı: Mazeretim Var, Annesiyim Ben →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.