Vodafone Karakartal’ın Yeni Marşını Beşiktaşlı Taraftarlar Yazdı

Vodafone Karakartal’ın Yeni Marşını Beşiktaşlı Taraftarlar Yazdı

Vodafone’un Beşiktaşlı aboneleri için geliştirdiği Vodafone KaraKartal platformuna özel yeni bir marş yazıldı. Beşiktaşlı taraftarların #BizKaraKartalız etiketiyle sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı sözlerden oluşan Vodafone KaraKartal’ın yeni marşını yine Beşiktaşlı taraftarlar besteledi ve söyledi.

Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, alanında bir ilk olan Vodafone KaraKartal platformu için sosyal medyada yeni bir kampanya düzenledi. Tribal Worldwide İstanbul imzası taşıyan kampanya kapsamında, Vodafone KaraKartal’ın yeni marşı Beşiktaşlı taraftarlarla birlikte yazıldı.

Taraftar yazdı, besteledi, söyledi

Teaser videoları eşliğinde başlayan kampanyada taraftarlardan #BizKaraKartalız etiketiyle marş için söz yazmaları istendi. Taraftarların yazdığı on binlerce sözden birliktelik ve desteği anlatan en güzel 3 dörtlük seçildikten sonra taraftarlardan sözleri bestelemeleri istendi. Taraftarlardan gelen yüzlerce beste videosu arasından en iyi olan seçildi ve Vodafone KaraKartal’ın marşı belli oldu. Kampanyanın film çekimlerinde de taraftarların yazdığı #BizKaraKartalız marşı eser sahibi Beşiktaşlı taraftarlar tarafından okundu.

 
1 ay geçerli 3 GB internet hediye

#BizKaraKartalız kampanyası kapsamında, Beşiktaşlılar Vodafone KaraKartal’lı olarak 1 ay geçerli 3 GB internet kazanabiliyor. Ayrıca, arkadaşlarını da Vodafone KaraKartal’a davet ederek birlikte 3’er GB kazanarak hediye internetini katlayabiliyorlar.

Vodafone KaraKartal programı kapsamında Beşiktaş taraftarları, mevcut tarifelerine ek olarak aylık 3 TL ve 5 TL’lik destek paketlerinden birini seçerek hem takımlarına destek oluyor hem de çeşitli ayrıcalıklardan yararlanıyor.

#BizKaraKartalız Kampanyasının Künyesi:

Reklamveren: Vodafone Türkiye
Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul
Ajans Başkanı ve Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik
Yaratıcı Yönetmen: Başar Bellisan
Yaratıcı Grup Başkanı: Barış Sarhan
Yaratıcı Grup: Selçuk Çelebioğlu, Furkan Şahin, Kadri Bayhaner, Baturay Dağlar
Müşteri İlişkileri: Nil Gökçe Sanay
Ajans Yapımcısı: Can Taşkın
Yapım Şirketi: Atlantik Film
Yönetmen: Umut Aral
Yapımcı: Gizem Başaran
Müzik: Jingle Mingle

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Welderwatch.com E-Ticaret Projesinin İlk Global Ödülü Muse Creative’den! Roche’tan Sanal Gerçeklik Deneyimi: Romatoid Artrit Hasta Yolculuğu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.