Vodafone Arena Reklam Filmi: Yuvaya Ruh Katmaya Geldik

Vodafone Arena Reklam Filmi: Yuvaya Ruh Katmaya Geldik

Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Arena için yayınlanan reklam filmi “Yuvaya Ruh Katmaya Geldik” sloganı ile sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sloven Bilic ve futbulcuları Oğuzhan Özyakup, Olcay Şahan, Necip Uysal’ın rol aldığı Vodafone Arena’nın ilk reklam filmi sosyal medyada çok sevildi. 3 Beşiktaşlı çocuğun toplarını inşaat halindeki stadyuma kaçırmasını konu alan reklam filmi, iş makinelerini kullanan futbolcuların yeteneklerini sergilemesi ile devam ediyor. Reklam filmi Sloven Bilic’in çocuklara “Yuvaya ruh katmaya geldik.” sözleri ile son buluyor.

 
Tribal Worldwide İstanbul tarafından çekilen reklam filmi televizyon ve internette yayına girdi. Çekimler sırasında oldukça keyifli vakit geçiren ajans, Beşiktaşlı futbolcular ve Bilic ile selfie de çektirmiş.

vodafone arena tribal worldwide istanbul

Vodafone teknolojisi ile Beşiktaş ruhunu bir araya getirerek bir gönül ortaklığı kurulduğu mesajını veren Vodafone Arena reklam filmi sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görüyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Cafe Crown Sosyal Medya Kampanyası: #cafecrowndansonra Türkiye Instagram İle Tanıtılacak: #ComeSeeTurkey →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.