Üşümeyi Önleyen Isıtıcılı Kazak: PolarSeal

Üşümeyi Önleyen Isıtıcılı Kazak: PolarSeal

PolarSeal, sırt bölgesindeki iki ayrı sıcaklık noktası sayesinde soğuk kış günlerini ısıtıyor.

PolarSeal, süper hafif, esnek ve nefes alabilen yapıda tasarlanan polar bir kazak. Farklı renk seçeneklerine ve bedenlere sahip olan, kadın ve erkeklere özel kesimler sunan  kazak soğuk kış günlerinde kullanıcısını 8 saat boyunca ısıtabiliyor. PolarSeal’ın bu özelliği sayesinde açık alanda yapılan spor aktiviteleri üşümeden geçirilebiliyor.

Kullanıcı, sırt ve belde bulunan iki ayrı ısıtıcı sayesinde istediği bölgeyi kazağın sol kolunda bulunan düğmelere basarak ısıtabiliyor. Kazağın sol kolunda 3 kademeli ısıtmayı aktif hale getirmeye yarayan bu düğmeler bulunuyor. Sağlam yapısıyla dikkat çeken polar kazak suya ve şok darbelerine karşı dayanıklı yapıda üretilmiş. Standart taşınabilir USB şarj cihazlarıyla uyumlu olan Polar Seal kazağın ısınması yalnızca 10 saniye sürüyor. Kickstarter projesiyle karşımıza çıkan PolarSeal hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gitar Çalmayı Öğreten Led Işıklı Aparat: FRETX Facebook Messenger Bot Oluşturmak İçin Araçlar →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.