Twist’in Yenilenen Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 10 Tem 2017
Twist’in Yenilenen Web Sitesi Yayında

Genç ve farklı giyinmek isteyen kadınlar için kurulmuş, İpekyol’un asi kardeş markası Twist’in web sitesi yenilendi.

Twist, İpekyol ile birlikte Türkiye’de sevilen ve online mağaza ile zincir mağazalarının etkisi ile kısa zamanda hızla büyümeyi başarmış markalar. Bu başarıyla Twist Pazarlama Takımı 2015’te, online mağazanın yeniden tasarımını yaptırmak ve online markanın varlığıyla birlikte müşteri deneyimini geliştirmek için Studio Recode ile anlaştı. Bu kapsamda; mevcut online mağazanın içeriği, yapısı ve kullanılabilirliğini analiz edildi, bulunabilirlik geliştirildi, var olan altyapıdaki kullanıcı ara yüzü yeniden tasarlandı, sürdürülebilirlik için stil rehberi yaratıldı ve yeni bir içerik stratejisi oluşturuldu.

Markanın vermiş olduğu brief, Türkiye pazarında hiç yapılmamış tasarım ve kullanılabilirlik konularında tam bir değişim içeriyordu. Bundan yola çıkarak, Twist için dijital bazlı yeni marka stratejisini ve hizmet tasarımının kaliteli anlayışını yansıtacak modern bir “Twisted” ara yüzü geliştirildi.

twist-yenilenen-web-sitesi

twist-web-sitesi-studio-recode

twist-yeni-web-sitesi

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nsocial’dan 360° Video Projesi: KHas’ta Bir Gün 6+1 Tasarım Atölyeleri’nın Web Sitesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.