Tüyap sensin!

Tüyap sensin!

Tüyap’ın 40. yıl filmi, Gricreative tarafından gerçekleştirildi.

Gricreative’in geliştirdiği konsept çerçevesinde, filmde bugüne kadar düzenlenmiş yüzlerce fuarın ön yüzünde ve arka planında, organizatör, planlayıcı, katılımcı ve ziyaretçi olarak yer alan binlerce kişinin katkıları hatırlanıyor, hatırlatılıyor.

“Tüyap sensin!” temalı film, Tüyap’ın kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği fuarlarla, sanayiden yayıncılığa, tarımdan eğitime uzanan, akla gelebilecek her sektör ve alandan, her  konumda insana nasıl dokunduğu, hayatımızla nasıl iç içe olduğunu, Tüyaplı olsun olmasın, her kesimden insanın 40 yıllık bu hikayede nasıl rol aldıklarını duygusal bir dille anlatıyor.

İki dakika süreli film, Tüyap fuarlarının organizasyonunda yer almış kimliklerin görev başındaki anlarını, arşiv görüntüleri ve yeni çekimler aracılığıyla izleyiciyle paylaşıyor.

Reklam veren: Tüyap Fuarcılık Grubu
Müşteri grubu: Nur Gün, Ahmet Çizer, Murat Düzenli
Reklam ajansı: Gricreative
Yapım şirketi: Pozitif Film
Yapımcı: Şafak Özçelik
Yönetmen: Gürhan Demirel
Görüntü Yönetmeni: Mert Şen

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← S Sport TV Web Sitesi Yayında Be Mobile-Create Together! projesinin görsel kimlik ve web sitesi POMPAA tarafından tasarlandı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.