Tüyap Akademi’nin Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 23 Oca 2019
Tüyap Akademi’nin Web Sitesi Yayında

Tüyap Akademi’nin web sitesi Clockwork imzasıyla yayına girdi.

Çeşitli sektör kuruluşlarının farkındalıklarını artırarak geleceğin fuarcılarını yetiştirmeyi hedefleyen Tüyap Fuarcılık Grubu, 40. Kuruluş Yılında yaşam boyu öğrenime katkı misyonunu Tüyap Akademi ile hayata geçiriyor.

Tüyap Akademi’nin yeni web sitesi; profesyonel fuarcılık, mesleki gelişim ve kişisel gelişime yönelik eğitim programlarına kolayca erişim sunuyor ve site içi dolaşımı kolaylaştıracak yapısıyla öne çıkıyor. Optimize edilmiş arayüzüyle ziyaretçilerine kolay bir dolaşım sunan site, minimal tasarımıyla da eğitim takvimine hızlıca ulaşılmasına olanak sağlıyor.

Tam hizmet dijital iletişim ajansı olarak faaliyet gösteren Clockwork; Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Mapfre Sigorta, LC Waikiki, Vakko, Kartal Yuvası, Zorlu Enerji Grubu, Anadolu Etap, Anadolu Motor, Çelik Motor, Komşufırın, MNG Kargo, Temsa İş Makineleri, Komatsu, Volvo Trucks, Teksüt, Adore Oyuncak, Foriba, Tuna Ev ve Ofis, TÜYAP Fuarcılık Grubu, Kahve Dünyası, Gloria Hotels & Resorts, Kaya Hotels & Resorts, Alibey Hotels & Resorts, Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa gibi birçok güçlü markanın da dijital dünyasını şekillendiriyor.

Tüyap Akademi’nin web sitesini tuyapakademi.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Arabanı Annen Yanında Gibi Sür! Suudi Arabistan'da Meme Kanserine Karşı Farkındalık →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.