Türkiye’nin Yeni Medya Network’ü: Regnum Partners

Ajans Haberleri, Haberler 16 Ara 2015
Türkiye’nin Yeni Medya Network’ü: Regnum Partners

Türkiye’nin bütün kentlerini kapsayan medya network’ü Regnum Partners, oluşumunu tamamlayarak lansman yaptı.

Regnum Partners’ın düzenlenen lansmanına, kurucuları CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, Tulip Medya Ajans Başkanı Serdar Özen ve Union İstanbul Ajans Başkanı Mehmet Erkmen ile Google’dan ve Türkiye’nin birçok kentinden ajans yöneticileri katıldı. Kuruluş çalışmalarını tamamlayan Regnum Partners, medya network’ü olarak Türkiye’nin her kentinden bir iş ortağı sağlıyor.

İstanbul merkezli olarak kurulan Regnum Partners, medya ajanslarına TV reklamları ve dijital medya alanında sektörün lokomotifi olan Google Global ile birlikte çalışma fırsatı sunuyor. Network’ün oluşturduğu çatı altında yer alan medya ajanslarına; Anadolu markalarını ulusal TV, dijital reklam ve diğer önemli reklam mecralarında en doğru biçimde hedefe uygun strateji ile hizmet verilecek.

Anadolu Markalarına Fırsat

Türkiye’nin bütün kentlerini kapsayan medya network’ü Regnum Partners, Anadolu’nun farklı bir çok kentinde yer alan ajansların, bir çatı altında mesleki güç birliğiyle hareket etmesine olanak sağlayan güçlü bir oluşum. Regnum Partners’ın öncelikli hedefleri arasında; tüketici sadakatinin sağlanması, çalışılan markaların sektörel trendlerinin takip edilmesi, tüketici ile iletişim faaliyetlerinin 360 derece yönetilmesi, markaya bir gelecek sunmak ve pazarda kalıcılığın sağlanması yer alıyor.

Yeşil Holding, Sinpaş, İnanlar, Tahincioğlu, Tekin Acar Cosmetıcs, Çağın Ofis Mobilyaları, Vanessa Divanı, Kosifler Group ve Özdilek markaları Regnum Partners’ın medya çözümleri konusunda hizmet verdiği markalardan bazıları.

Regnum Partners

Regnum Partners’dan 360 Derece Hizmet

Regnum Partners, partner ajanslara istenilen mecraya kolay ve doğru biçimde ulaşarak; medya satın almasında güçlü olma ve iyi fiyat fırsatı sunuyor. Medya planlama, dijital medya, sosyal medya yöneti̇mi, marka iletişim strateji̇si̇ oluşturma, PR, kreatif strateji ve prodüksiyon, Regnum Partners’ın hizmetlerinden bazıları.

Network, partner ajanslara olduğu kadar müşterilere de önemli avantajlar getiriyor. Müşteri bütçesini en etkili stratejiyle yönetme, markanın yıllık satış hacmini yukarıya taşıyacak etkili ve nokta atış planlama, şeffaf yaklaşım ve kampanyaları tek bir takım lideri ile yönetme Regnum Partners’ın müşterilere yönelik sunduğu avantajlar arasında yer alıyor.

Regnum Partners’a dahil olan ajans ve temsilcilerden bazıları ile bulundukları bölge şöyle;

 • Bülent Seylan / Medya Vadisi – Bursa
 • Yusuf Taşdoken  / Ahdamara Reklam – İzmir
 • Durcem Kürşat Can / Sahne Medya – Adana
 • Ahmet Boyacı / Ecrin Reklam – Ankara
 • Sinan Taner  / Yeniay Medya – Denizli
 • Mehmet Şimşek  / Feza Medya – Trabzon
 • Yücel Yalçın / Mavi Ufuk Medya – Erzurum
 • Fatih Temiz / Prizma Ajans – Gaziantep
 • Cafer Şahin / Atlantis Medya – Konya
 • Volkan Öztürk / Esse Medya – Zonguldak
 • Veysel Çam / Mavi Elmas Medya – Kayseri
 • İlhan Aydın / Ufuk Medya – Sakarya,
 • Metin Gönül / Gönül Ajans – Kocaeli
 • Mustafa Memiş / Pusula Medya – Samsun
Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola Shopper Çalışmaları İçin 4129Grey İle Anlaştı! Özlem Grup, Dijital Gelişimi İçin Sıradışı Digital’i Seçti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.